Представник ЛГБТ-спільноти Криму розповів, що після анексії півострова місцеві правоохоронці били та катували його, змусивши покинути територію Криму.

Представник ЛГБТ-спільноти Криму розповів, що після анексії півострова місцеві правоохоронці били та катували його, змусивши покинути територію Криму.

Відео зі свідченнями чоловіка опублікував російський правозахисний центр «Меморіал».

Представник ЛГБТ зазначив, що після анексії Криму більшість місцевих правоохоронців «перевдягнулися» та продовжили працювати у силових структурах.

За його словами, восени 2014 року його били та катували знайомі йому поліцейські, зокрема дільничний, який залишився на своїй посаді після захоплення півострова Росією.

«До мого будинку під’їхав автомобіль дільничного. Це була його особиста машина. Під приводом перевірки мене відвезли в селищне відділення поліції. Завели у відділення, закрили двері зсередини і почали бити. Застосовували жорстокі удари: мені вибили зуби, боліло ребро, досі проблеми з хребтом. Завдавали удари спочатку по голові, а потім по всьому тілу», — розповів чоловік.

Він додав, що побачив у силовиків список з іменами людей, які належать до ЛГБТ-спільноти Криму. Чоловік зазначив, що місцеві правоохоронці також катували та знущалися над кримськими татарами та людьми з алкогольною залежністю.

«Я знаю декілька випадків, коли людей змушували відмовлятися від нерухомості біля моря. Я жив без батьків, а тому приниженнями та побиттями вони змусили мене покинути Крим та підписати документи», — розповів він.

Чоловік зазначив, що зараз він мешкає в одній з європейських країн, де попросив притулку.

«У Криму ситуація дуже тривожна. Щодо ЛГБТ — окрема історія. Більшість із нас виїхали, але ті, хто залишився, пішли в підпілля. Вони приховують свою гендерну ідентичність, адже бояться переслідувань. Після анексії Криму про це (катування та переслідування — ред.) бояться розповідати», — наголосив він.

Відео: ADC Memorial/YouTube

Як повідомлялося, у Петербурзі на акції ЛГБТ-спільноти затримали 29 людей.

5 липня у Харкові невідомі в протигазах напали на офіс ЛГБТ-спільноти.

3 серпня в Єрусалимі понад 15 тисяч людей долучилися до гей-прайду на тлі ухвалення закону про сурогатне материнство та всиновлення, який не передбачає подібну можливість для гомосексуальних пар або трансгендерів.

30 червня близько 100 тисяч людей взяли участь у ЛГБТ-прайді у Гельсінкі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile