Війна

Представники Франції та Німеччини переконуватимуть росіян повернутися в СЦКК

23 грудня, 2017 10:17
Війна/Представники Франції та Німеччини переконуватимуть росіян повернутися в СЦКК
Зберегти
Вигляд
Представники від Німеччини та Франції стануть посередниками у переконанні Росії повернути своїх офіцерів у Спільний центр з контролю та координації.

Представники від Німеччини та Франції стануть посередниками у переконанні Росії повернути своїх офіцерів у Спільний центр з контролю та координації.

Про це домовились під час телефонної розмови президент Петро Порошенко та канцлерка Німеччини Ангела Меркель, передає її прес-служба.

«Обговорили виведення російських офіцерів зі спільного центру контроль та координації, який відіграє важливу роль у реалізації Мінських домовленностей та підтримції СММ ОБСЄ. Канцлерка та президент України домовилися, що російські посадовці якнайшвидше мають повернутися назад в СЦКК», — ідеться у повідомленні.

Меркель та Порошенко також наголосили, що обмін полоненими має відбутися якнайшвидше.

Телефонна розмова між канцлеркою та президентом відбулася 22 грудня.

18 грудня міністерство закордонних справ Росії заявило про відкликання російських представників Спільного центру з контролю і координації припинення вогню. 

Відкликання російських офіцерів з СЦКК може бути пов'язано з ескалацією на Донбасі, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов. Таку саму позицію висловив і спецспредставник Держдепу США з питань України Кут Волкер.

Представник РФ у Мінську заявив про готовність повернути російських офіцерів у СЦКК за виконання низки умов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає вихід росіян зі спільного центру координації припинення вогню?

Пов`язані новини