УКРАЇНА

Прем’єр допустив тимчасові рейси Ryanair у «Бориспіль» до запуску терміналу в Гостомелі

31 липня, 2017 15:48
УКРАЇНА/Прем’єр допустив тимчасові рейси Ryanair у «Бориспіль» до запуску терміналу в Гостомелі
Зберегти
Вигляд
Київські аеропорти «Бориспіль» та «Жуляни» можуть на тимчасових умовах надавати послуги ірландському бюджетному авіаперевізникові Ryanair, доки будуватиметься термінал у Гостомелі

Київські аеропорти «Бориспіль» та «Жуляни» можуть на тимчасових умовах надавати послуги ірландському бюджетному авіаперевізникові Ryanair, доки будуватиметься термінал у Гостомелі (Київська область).

Про це заявив прем’єр Володимир Гройсман в інтерв’ю «Діловій столиці».

«Гостомель» має чітке завдання — створити термінал, щоб у межах півроку бути готовим приймати лоукостер. Водночас не треба забувати про регіональні аеропорти. Лоукостери повинні літати і зі Львова, і з Харкова, і з Херсона», — наголосив прем’єр.

За його словами, Міністерству транспорту доручено розробити стратегію розвитку аеропортів.

Гройсман зазначив, що в Кабінеті міністрів не знали про намір міністра інфраструктури Омеляна підписати в березні меморандум з Ryanair.

«Якби ми знали, то зобов’язали б «Гостомель» відразу почати підготовку до створення терміналу для лоукостерів. Меморандум підписали в березні, а за шість місяців можна було зробити класний термінал», — сказав він.

Раніше Гройсман запропонував перетворити аеропорт у Гостомелі на базу для лоукостерів, у тому числі і для Ryanair. Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив сподівання, що Ryanair почне літати зі Львова і Києва у вересні.

Нагадаємо, що міжнародний аеропорт «Львів» на переговорах з Ryanair відхилив кілька вимог, щоб укласти договір.

Попри підписання контракту зі Львовом, Ryanair поки що не працюватиме в Україні, оскільки перемовини з «Борисполем» провалили.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жорстка посадка: як Ryanair не пустили в Україну.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини