В уряді дали доручення місцевим владам покращити умови обслуговування споживачів комунальних послуг у центрах обслуговування та ліквідувати черги.

«Я доручаю всім головам адміністрацій продивитись всі пункти укладання договорів у центрах обслуговування клієнтів, і не важливо — це приватні компанії або державні, і навести там лад», — заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він заявив, що місцеві ради мають зосередити увагу на ліквідації черг та створенні доступних умов обслуговування клієнтів з інвалідністю та людей похилого віку в центрах обслуговування клієнтів.

Також прем'єр доручив місцевим владам створити графіки встановлення газових та теплових лічильників у своїх містах.

30 січня, уряд зобов’язав Нафтогаз встановити газові лічильники всім споживачам, які їх ще не мають. Встановити лічильники там мають власним коштом.

Крім цього, під час засідання уряду ухвалили рішення знизити норми споживання газу для споживачів без лічильника втричі.

Раніше у Нафтогазі повідомили, що через скасування судом нових норм споживання газу, українці, у яких не встановлено газового лічильника, отримали завищені платіжки за газ. Для вирішення цієї ситуації там закликали громадян скаржитися на урядову гарячу лінію.

6 грудня 2018 року у Нафтогазі заявляли, що облгази компанії «РГК», що належить Дмитру Фірташу, штучно збільшують заборгованість споживачів за газ для того, аби унеможливити їхній перехід до інших постачальників газу, зокрема Нафтогазу.

Після цього на засіданні уряду заявили, що проведуть перевірку облгазів через збільшення заборгованості у платіжках громадян за газ.

Поділитись: