Колишній президент Грузії й ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі розповів, що президент Володимир Зеленський хоче, аби він став віце-прем'єром і займався перемовинами з Міжнародним валютним фондом.

«Доручення і бажання президента було таке, аби я займався перемовинами з Міжнародним валютним фондом», — сказав він у коментарі кореспонденту hromadske, після зустріч з депутатами від фракції «Слуга народу».

«Країна стоїть перед дуже великими викликами і треба допомогти президенту та цьому парламенту зустріти величезну кризу, яка насувається на країну, достойно і з найменшими втратами. Для цього необхідно діяти швидко. Є урядова програма і я готовий після затвердження (віце-прем’єром – ред.) представити цілий пакет додаткових законів, щоб полегшити життя малому й середньому бізнесу. Прибрати бюрократію і дармоїдів, які просто добивають український бізнес… Я готовий це робити», — зазначив Саакашвілі.

«Так само готовий почати займатися переговорами з Міжнародним валютним фондом. Україні потрібно значно більше грошей, ніж вони пропонують. Спочатку ми маємо отримати ці гроші, а потім їх правильно витратити на допомогу людям і на стимулювання економіки й бізнесу», — наголосив він.

Як ми повідомляли, 24 квітня Саакашвілі зустрівся з депутатами від фракції «Слуга народу» й обговорив з ними його можливе призначення віце-прем’єром. Політик каже, що готовий приступати до роботи й сподівається на призначення.

Нещодавно президент Володимир Зеленський запропонував колишньому президенту Грузії й ексглаві Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі стати віцепрем'єром з питань реформ. Сам Саакашвілі назвав це «великою честю». За призначення Саакашвілі ще має голосувати Верховна Рада.

Нагадаємо,28 травня 2019-го, президент Володимир Зеленський повернув Саакашвілі громадянство України. 29 травня він вже повернувся в Україну.

Раніше він не міг цього законно зробити, адже 26 липня 2017-го тодішній президент Петро Порошенко припинив громадянство Саакашвілі. Жодних заяв стосовно цього ні президент, ні співробітники адміністрації тоді не робили.

7 жовтня 2019-го Головна військова прокуратура розпочала кримінальне провадження за заявою колишнього президента Грузії та ексочільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі про викрадення і насильницькі дії стосовно нього, а також незаконне переміщення через державний кордон України до Польщі 18 лютого 2018 року.

А 7 лютого 2019-го Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру у перевищенні влади або службових повноважень колишнім керівникам підрозділів Державної прикордонної служби через видворення Саакашвілі за межі України.

Поділитись: