Президент українського публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв пов'язує розпочату в Білорусі перевірку законності дій «Мотор Січ» на Оршанському авіаремзаводі у Білорусі з можливою зміною білоруського інвестора підприємства.

Президент українського публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв пов'язує розпочату в Білорусі перевірку законності дій «Мотор Січ» на Оршанському авіаремзаводі у Білорусі з можливою зміною білоруського інвестора підприємства.

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

За словами Богуслаєва крім «Мотор Січ», акціонером білоруського авіаремзаводу виступає також білоруське закрите акціонерне товариство «Системи інвестицій та інновацій».

«Місцевий інвестор відмовився від виконання своєї частини інвестиційних зобов'язань. Через це весь «сир-бор», — сказав він, додавши, що «свою частину інвестиційних зобов'язань, станом на сьогоднішній день, «Мотор Січ» виконала на 110%».

Також Богуслаєв розповів. що на тлі провального для вертольотного ринку 2017 року білоруське підприємство завершило рік з прибутком.

Також Богуслаєв прокоментував можливість передачі контрольного пакета акцій білоруському держпідприємству.

«Не розумію, звідки це: взяти і забрати. На ринку можна тільки купити, або викупити. Так працює вся Європа. Потрібно розрахуватися з акціонерами» — заявив він. 

За словами Богуслаєва перегляд перспектив, щодо Оршанського авіаремзаводу багато в чому обумовлений новою геополітичною ситуацією. Зокрема йому не постачаються деталі з РФ.

Нагадаємо, 2 травня літак авіакомпанії «Мотор Січ», на якому народний депутат України групи «Воля народу», президент компанії «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв прилетів на загальні збори акціонерів Оршанського авіаремонтного заводу (АРЗ, Болбасово, Білорусь), не зміг залишити Білорусь. За версією місцевих ЗМІ це сталось, тому що Богуслаєва чекали в Адміністрації президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо питання можливої націоналізації Оршанського авіаремзаводу, співвласником якого є українська компанія «Мотор Січ».

В кінці квітня повідомлялось, що суд арештував акції «Мотор Січі».

23 квітня у Запоріжжі Служба безпеки прийшла з обшуками до підприємств публічного акціонерного товариства «Мотор Січ». Обшуки проходять в рамках розслідування кримінального провадження про підготовку диверсії. Цього ж дня дві українські біржі припинили обіг акцій «Мотор січі».

Президент компанії повідомив, що обшуки СБУ можуть бути підготовкою до рейдерського захоплення підприємства.

Раніше повідомлялося, що завод «Мотор Січі» на окупованій Донеччині передали в управління за кордон.

«Мотор Січ» виробляє двигуни для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію у понад 100 країн світу.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile