Принц Гаррі та Меган Маркл не зможуть використовувати свій бренд Sussex Royal з весни 2020 року. Герцоги Сасекські мають відкликати створення однойменної торгової марки.

Про це передає BBC.

Речник герцогів Сасекських заявив, що пара не може використовувати слово «королівський» після відмови від частини королівських привілеїв.

Також прессекретар зазначив, що пара зосереджена на створенні власної благодійної організації, але Гаррі та Меган погодилися не називати його «Сасекс Роял, фонд герцога та герцогині Сасекских».

Наразі веб-сайт та Instagram-профіль пари називається SussexRoyal.

Торгову марку SussexRoyal принц Гаррі та Меган Маркл зареєстрували лише у грудні 2019 року. Під цією торговою маркою вони могли випускати журнали, листівки, постери, календарі та одяг. Також під маркою Sussex Royal вони могли проводити благодійні ініціативи зі збору коштів, освітні програми та випускати соціальні кампанії від власного імені.

Нагадаємо, 9 січня герцог і герцогиня Сасекські оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії й працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними. Принц Гаррі та Меган Маркл втратять право на титул «Вашої Королівської Високості» та гроші, які використовує для утримання королівська родина

13 січня британська королева Єлизавета ІІ погодилася на перехідний період, під час якого принц Гаррі й Меган Маркл поступово відійдуть від ролі членів королівської сім'ї.

Поділитись: