Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко не бачить жодної підготовки до зустрічі лідерів «нормандської четвірки», яка, за домовленостями на попередній зустрічі, має відбутися у квітні.

Про це Пристайко заявив журналістам під час візиту до Італії, передає Reuters.

«Я упевнений, що коли лідери скажуть, що зустрінуться у квітні, вони… але поки я цього не бачу, хоча й готуюсь (до нового «нормандського саміту» — ред.)», — цитує видання главу МЗС.

Пристайко зазначив, що підготовка до саміту у грудні тривала пів року, а зараз за два місяці до запланованої зустрічі немає нічого підготовленого.

«Можливо, це буде набагато швидше, ніж минулого разу, і, можливо, ми досягнемо більшого прогресу. Але вибачте, я в цьому сумніваюсь», — сказав він.

Нагадаємо, 9 грудня 2019 року у Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Лідери погодились зустрітися знову через 4 місяці, тобто у квітні 2020-го.

Зі всього, про що домовились на саміті у грудні, було виконано лише пункт про обмін полонених. Також Верховна Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу у старій редакції.

Головне, про що домовилися лідери «нормандської четвірки»:

Про що НЕ домовилися:

Поділитись: