Студія BBC зніме серіал про 17-річну шведську екоактивістку Грету Тунберг.

Про це повідомляє видання The Wrap.

Проєкт анонсували 10 лютого на виставці BBC Showcase.

Водночас, наразі немає інформації про дату релізу та кількість серій.

Повідомляється, що у серіалі покажуть подорожі Тунберг по світу і її зустрічі з провідними науковцями, впливовими бізнесменами й політичними лідерами.

Крім того, автори хочуть розповісти про повсякденне життя Тунберг.

Раніше Тунберг подала заявку на реєстрацію свого імені як товарного знака. Теж саме Тунберг зробила з назвою міжнародного громадського руху школярів, який вона ініціювала своїми акціями протесту на захист клімату.

17-річна шведська екоактивістка Грета Тунберг виступає за зупинку глобального потепління та зміни клімату.

Коли їй було 15, дівчина перестала відвідувати школу п'ятницями, а замість цього почала виходити з одиничними пікетами до будівлі парламенту Швеції, вимагаючи знизити рівень викиду парникових газів в країні. Її «шкільний страйк за клімат» перетворився у громадський рух школярів і студентів по всій планеті.

У 2018-му вона розпочала перший шкільний страйк заради клімату під будівлею парламенту Швеції.

Тунберг стала лауреаткою Міжнародної дитячої премії миру. Також вона отримала найвищу нагороду правозахисної організації Amnesty International. Журнал «Time» назвав Грету однією з 25 найвпливовіших підлітків світу 2018 року. 

У вересні 2019-го шведська екоактивістка приїхала на Генасамблею ООН і під час свого виступу звинуватила світових лідерів у зраді нового покоління через недостатню боротьбу проти зміни клімату.

Поділитись: