Державна прикордонна служба посилила заходи безпеки на лінії розмежування на Донбасі через загострення на територіях окупованої Луганщини.

Державна прикордонна служба посилила заходи безпеки на лінії розмежування на Донбасі через загострення на територіях окупованої Луганщини.

Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

«Аби упередити та не допустити провокацій, посилені заходи в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, через які лише за останню добу прослідувало майже 40 тисяч громадян», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, йдеться про збільшення кількості прикордонних нарядів, до перевірок залучаються службові собаки.

«Особливу увагу прикордонні наряди приділяють контрольним та режимним заходам. Крім того, в готовності перебувають всі прикордонні підрозділи в районі проведення АТО, ведеться спостереження та моніторинг ситуації об’єктів», — додали у прикордонній службі.

21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

У ніч на 22 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим. А МВС України заявило, що ватажок «ЛНР» Плотницький утік в Росію

Це сталося після того, як так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

В українському СЦКК повідомили, що через ескалацію на Луганщині може погіршитись гуманітарна ситуація.

Петро Порошенко скликав позачергове засідання воєнного кабінету РНБО. Президент доручив Спільному центру з контролю і координації вогню активізувати взаємодію з місією ОБСЄ для інформування західних союзників.

Міноборони повідомило, що приведені у бойову готовність і резервні сили.

ЧИТАЙТЕ: Переворот в «ЛНР»: штурм «прокуратури» і «гра в хованки» Плотницького.

Поділитись: