Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк у лікарні, де вона перебуває після нападу з кислотою, записала перше відеозвернення.

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк записала перше відеозвернення у лікарні, де вона перебуває після нападу з кислотою. Звернення Гандзюк адресувала громадськості та українській владі.

«Так, я знаю, що виглядаю зараз погано. Але, принаймні, мене лікують. Мене лікують добре українські лікарі. І я точно я знаю, що я виглядаю зараз набагато краще, ніж виглядають в Україні справедливість і правосуддя. Тому що їх сьогодні не лікує ніхто», — каже Гандзюк.

Вона наголосила, що досі не знає замовників нападу на себе, також, як і виконавців та замовників на інших активістів в Україні.

«Хто замовив всіх цих людей? Хто покриває замовників? Чому така кількість розслідувань саботується? Чому ми маємо терпіти, поки найактивніших з нас вбивають та калічать?», — питає херсонська активістка.

Повний текст та відео звернення Катерини Гандзюк дивіться тут: «Виглядаю погано, але краще, ніж справедливість і правосуддя в Україні» — відеозвернення Катерини Гандзюк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Літр кислоти на голову — це замах на вбивство» — радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення.  Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Тоді поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Пізніше правоохоронці також кваліфікували справу як «Замах на умисне вбивство, вчинений на замовлення».

1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві. СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

Четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поділитись: