У справі щодо нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк присвоїли додаткову кваліфікацію — «Замах на умисне вбивство, вчинений на замовлення».

У справі щодо нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк присвоїли додаткову кваліфікацію — «Замах на умисне вбивство, вчинений на замовлення».

Про це повідомила адвокатка Євгенія Закревська.

«Слідчий Головного управління Нацполіції в Херсонській області задовольнив моє клопотання про додаткову кваліфікацію злочину проти Катерина Гандзюк і вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань ознаку замовності злочину (п.11 ч. 2 ст. 115, ст. 15 КК)», — написала вона.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ймовірний організатор нападу на Гандзюк заявив про готовність давати свідчення.

Ймовірно, йдеться про підозрюваного Сергія Торбіна, якого 13 вересня інший підозрюваний Володимир Васянович назвав організатором замаху.

Також Луценко вказав, що в одного підозрюваного знайшли нові докази — опіки на руках і ємності із «відповідною речовиною».

Також адвокатка радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що вказання підозрюваним Володимиром Васяновичем на іншого підозрюваного Сергія Торбіна як організатора замаху не означає, що треба зупинятися в пошуку замовника нападу.

На її думку, прокуратура Херсонської області не змінює кваліфікацію справи і хоче «замкнути» справу на підозрюваному Торбіні, якого інший підозрюваний оголосив організатором замаху.

Нагадаємо, що четверо з п’яти підозрюваних у нападі Гандзюк зізналися у скоєнні злочину.

31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного  відділення.  Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

Тоді поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство.

1 серпня Гандзюк перевели до лікарні в Києві. СБУ розпочало кримінальне провадження щодо замаху на вбивство херсонської активістки Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

 

 

 

Поділитись: