Прессекретарка президента Юлія Мендель зазначила, що завищені очікування від «нормандської зустрічі» можуть розчарувати українців, оскільки 10 грудня війна на Донбасі не закінчиться.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Так, 10 грудня війна на Донбасі не закінчиться, це правда. Завищені очікування від «Норманді», як її вже охрестили в народі, можуть принести післясмак розчарування. Але згадайте: за останні три роки прогресу в закінченні війни майже не було», — написала речниця Зеленського.

Вона також зазначила, що президент полетів до Парижа «з сильною позицією». Мендель додала, що в України є сильні союзники — Німеччина та Франція — та «підтримка на міжнародній арені».

Як відомо, лідери «нормандської четвірки» — президент України Володимир Зеленський, президент РФ Володимир Путін, президент Франції Еммануель Макрон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель — зустрінуться 9 грудня у Парижі.

Згідно з опитуванням, переговори Зеленського з Путіним для вирішення конфлікту на Донбасі підтримують 75% українців.

1 грудня 2019-го міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров анонсував неформальні переговори президентів України та Росії під час «нормандської зустрічі». Він вважає, що ця зустріч буде корисною. Лавров наголосив, що «безглуздо гадати», наскільки повномасштабною й повноформатною буде зустріч двох президентів.

Поділитись: