УКРАЇНА

Реінтеграція Донбасу, велика приватизація, снігопади та урагани — головні новини 18 січня

18 січня, 2018 21:04
УКРАЇНА/Реінтеграція Донбасу, велика приватизація, снігопади та урагани — головні новини 18 січня
Зберегти
Вигляд
Закони про реінтеграцію Донбасу та приватизацію держпідприємства, кандидат на посаду голови Нацбанку та негода в Європі.

Закони про реінтеграцію Донбасу та приватизацію держпідприємства, кандидат на посаду голови Нацбанку та негода в Європі.

Громадське публікує добірку головних новин 18 січня:

Депутати підтримали законопроект про реінтеграцію Донбасу. Законопроект №7163 президента Петра Порошенка підтримали 280 депутатів. Що передбачено законом та як він змінить життя мешканців Донбасу — читайте у нашій публікації.

На заході Казахстану зранку 18 січня згорів автобус міжміського сполучення. У салоні автобуса перебували 57 осіб, 52 з них загинули на місці. Попередня причина аварії — коротке замикання.

Фото: скріншот

В Україні заборонили показувати фільм російського режисера Олексія Учителя «Матильда». Таке рішення ухвалили через те, що над фільмом працював музикант, якому заборонено в'їзд в Україну.

Рада підтримала в цілому законопроект про приватизацію державних підприємств. «Цей закон дає можливість створити десятки тисяч робочих місць та умови для економічного зростання», — сказав прем’єр Гройсман.

Голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну перекваліфікували справу про удар Філімоненка на важчу статтю, йому загрожує до 5 років ув’язнення. У ЦПК вважають, що перекваліфікація справи — це продовження тиску на організацію.

У США Apple має сплатити податок близько $38 мільярдів на прибуток, отриманий за кордоном. Це може стати найбільшою сумою сплаченого податку такого роду в країні.

Порошенко пропонує призначити головою Нацбанку Якова Смолія. Відповідну постанову він вніс до Верховної Ради. Іншою постановою президент пропонує звільнити Валерію Гонтареву з посади.

Трасу Київ-Одеса повністю перекрили через сильні снігопади на Одещині. Зранку на трасі у заторах застрягли близько 100 машин, а сніговий покрив у області досяг 40 см.

В Україні набув чинності наказ про скасування професійної дискримінації жінок. Тепер близько 450 професій, які раніше були заборонені для жінок, стали доступними.

На півночі Європи — в Німеччині, Бельгії та Нідерландах масштабна негода: ураган повиривав дерева, поперевертав вантажівки та зруйнував численні будинки. Внаслідок негоди загинули щонайменше 4 людей, десятки були травмовані.

Пов`язані новини