Американський кінорежисер, сценарист Олівер Стоун у кадрі з пропагандистського документального фільму «Інтерв'ю з Путіним»
Фото:

SHOWTIME

Американський режисер, сценарист і продюсер Олівер Стоун попросив російського президента Володимира Путіна хрестити його дочку. Це прохання він висловив під час інтерв'ю з російським лідером.

Стенограму розмови розмістили на сайті Кремля.

Під час інтерв'ю Стоун згадав, що Путін хрестив доньку Віктора Медведчука, голови політради партії «Опозиційна платформа — За життя» та керівника адміністрації другого президента України Леоніда Кучми. Путін відповів, що бути хрещеним батьком завжди «велика честь». Режисер припустив, що російський лідер хрестив більше сотні дітей, але президент РФ відповів, що їх одиниці.

Коли Стоун попросив Путіна хрестити його 22-річну дочку, президент поцікавився, чи хоче вона бути православною, на що режисер відповів «ми зробимо її». Путін зазначив, що спочатку потрібно запитати її саму.

Режисер також зазначив, що його дочка вихована «в християнській традиції» і він вважає, що сьогодні молоді люди в Америці «в певному сенсі зіпсовані». Стоун додав, що «шокований тим, як мислить молоде покоління».

«Вони дуже багато приймають як належне. Мислення, парадигма, дуже багато коментарів на телебаченні — все присвячено гендеру, статі. Люди постійно зараз ідентифікують себе по-різному в соціальних мережах: «я - той», «я — той», «я — трансгендер» або «цісгендер» — і незрозуміло взагалі, що відбувається. Дуже багато зараз на цьому зациклено», — сказав режисер. 

Інтерв'ю Володимира Путіна Оліверу Стоуну було присвячено ситуації в Україні, починаючи від кінця 2013 року і дотепер, а також міжнародній політиці Росії і США. Олівер Стоун робив його для свого документального фільму «Revealing Ukraine», де головним коментатором подій Революції Гідності виступив кум Путіна Віктор Медведчук. Прем’єра стрічки відбулася на сицилійському кінофестивалі у Таорміні, де в 2016 році презентували також і «Україну у вогні» — попередню картину Стоуна про українські події.

Нагадаємо, у Києві в ніч на 13 липня з гранатомета обстріляли будівлю телеканалу «112 Україна», який пов'язують із кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Поліція відкрила провадження і кваліфікувала подію як терористичний акт. Унаслідок інциденту ніхто не постраждав. 

Перед цим телеканал анонсував показ скандального фільму Олівера Стоуна «Відкриваючи Україну» (Revealing Ukraine). Після обстрілу будівлі «112 Україна» скасував трансляцію фільму.

Поділитись: