Життя

Рідні Сущенка отримали право на тривале побачення з політв’язнем у січні — захисник

Укрінформ
Життя/Рідні Сущенка отримали право на тривале побачення з політв’язнем у січні — захисник
Зберегти
Вигляд
Дружина та донька незаконно засудженого в Росії українського журналіста, політв’язня Романа Сущенко отримали право на тривале побачення з ним у січні. Про це розповів громадський захисник Марк Фейгін, передає «Укрінформ».

«Близькі родичі Романа Сущенко, дружина Анжеліка і дочка Юлія, отримали право на тривале побачення з ним — три дні, дві ночі. Побачення це відбудеться упродовж січня», — зазначив Фейгін.

Нещодавно Фейгін отримав офіційний дозвіл на відвідування політв'язня.

Раніше Сущенко написав листа про своє етапування з московського СІЗО «Лефортово» до кіровської виправної колонії №11 у селі Утробіно, а також розповів про свої умови перебування.

7 листопада українського політв'язня Романа Сущенка етапували у виправну колонію №11 по Кіровській області (м Кірово-Чепецьк, с. Утробіно).

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

12 вересня захисник Марк Фейгін повідомив, що Роман Сущенко готовий просити про помилування.

8 жовтня українського політв’язня Романа Сущенка етапували з СІЗО Москви до місця відбування покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Пов`язані новини