Під час засідання Верховної Ради, яке відбулося 21 лютого, депутати закінчили засідання на розгляді 1505 правки, поданої до законопроєкту про ринок землі. Загалом до законопроєкту подали 4018 правок.

Протягом засідання депутати не підтримали жодної правки, а за 21 лютого «просунулися» у розгляді законопроєкту про ринок землі на 312 правок.

Деякі з правок депутати пропускали та не голосували, а деякі — об'єднували (за пропозицією авторів цих правок).

20 лютого Верховна Рада дійшла до 1193 правки до законопроєкту про ринок землі.

Нагадаємо, Рада почала розглядати законопроєкт про ринок землі 6 лютого. Документ вирішили розглянути за повною процедурою, тобто депутати розглядатимуть та голосуватимуть кожну з 4018 правок, поданих до законопроєкту.

28 грудня профільний комітет Ради рекомендував парламенту ухвалити закон про ринок землі у другому читанні.

11 листопада президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання про продаж сільськогосподарської землі іноземцям на всеукраїнський референдум після того, як парламент проголосує земельну реформу у першому читанні.

13 листопада парламент попередньо підтримав закон про ринок землі. Згідно з законопроєктом, ринок землі пропонують відкрити з 1 жовтня 2020 року. У проєкті встановили правило, за яким до 1 січня 2024 року не допускається купівля землі юрособами, бенефіціарними власниками яких є іноземці та особи без громадянства.

Поділитись: