Лідер російського рок-гурту «Акваріум», музикант Борис Гребенщиков підтримав керівника грозненського відділення правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітієва.

Як повідомляє міжнародна організація Amnesty International, Гребенщиков написав Тітієву до СІЗО листа.

«Вам сил і терпіння. Ми з вами. Світло завжди перемагає темряву. Бережи вас Бог», — йдеться в листі.

Як повідомлялося, гурт «Акваріум» скасував концерти в Україні, заплановані на грудень. Музиканти пообіцяли перенести їх «на більш розумний час».

2 квітня 2018 року лідер російського гурту «Акваріум» Борис Гребенщиков заявив, що із «задоволенням приїхав би» з виступом до анексованого Криму та Донбасу, якби музикантів запросили. Проте пізніше заявив, що не збирається порушувати територіальну цілісність України заради концертів в анексованому Криму.

У грудні 2015 російський рок-музикант Борис Гребенщиков виступив на підтримку засуджених в РФ українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка і сфотографувався із плакатом «Українські активісти незаконно позбавлені волі в РФ».

Нагадаємо, у жовтні Оюб Тітієв став лауреатом премії Вацлава Гавела з прав людини.

На початку січня у Чечні правоохоронці затримали керівника місцевого відділення правозахисного центру «Меморіал» Оюба Тітієва. Його звинуватили у зберіганні наркотиків. Після арешту його сім'я виїхала з Чечні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа чеченського правозахисника: помста за розслідування масової страти

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile