Політика / Вибори

Роман Безсмертний оголосив, що йде в президенти та створить політичну партію

Роман Безсмертний
Політика/Вибори/Роман Безсмертний оголосив, що йде в президенти та створить політичну партію
Зберегти
Вигляд
Колишній депутат Роман Безсмертний заявив, що планує зареєструватися кандидатом у президенти України. Також він зазначив, що створює політичну партію.

Він планує зареєструватись у ЦВК наступного тижня як самовисуванець. Він додав, що планує створити нову партію, яка візьме участь у парламентських виборах восени 2019 року. Програма партії буде «неоконсервативного» змісту. Установчі збори відбудуться 26 січня у Києві.

Безсмертний є одним з авторів української Конституції, народним депутатом України чотирьох скликань, де був представником президента Леоніда Кучми.

У 2005 році Безсмертний став віце-прем’єр-міністром України з питань адміністративно-територіальної реформи, був послом України в Білорусі.

Нагадаємо, наступні вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Загалом понад 30 політиків оголосили про намір взяти участь у виборах президента. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, найвищий рейтинг мають лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

ЦВК раніше зареєструвала 13 кандидатів на посаду глави держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги.

Пов`язані новини