Війна

Росія намагається створити місію, яка заважатиме ОБСЄ на Донбасі — Клімкін про миротворців ООН

7 грудня, 2017 20:11
Війна/Росія намагається створити місію, яка заважатиме ОБСЄ на Донбасі — Клімкін про миротворців ООН
Зберегти
Вигляд
Росія у питанні розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі хоче створити у регіоні таку місію, яка б заважала роботі спостерігачів ОБСЄ.

Росія у питанні розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі хоче створити у регіоні таку місію, яка б заважала роботі спостерігачів ОБСЄ.

Про це сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, відповідаючи на запитання журналістки Громадського про перемовини помічника Путіна Владислава Суркова та спецпредставника США Курта Волкера.

«Перемовини складні, бо Росія намагається в рамках розміщення цієї місії створити як місію таку «бодігардівську» — просто ходити і заважати СММ, щоб вони і те не могли робити, що зараз роблять. Друге — вона хоче реально залишити там (на Донбасі – ред.) російський протекторат, не міняючи нічого. Третє – вони намагаються маніпулювати з тим, щоб примусити нас розмовляти з тими, кого вони поставили там до влади», — заявив Клімкін.

Раніше Німеччина та США дійшли згоди щодо миротворчої місії ООН на Донбасі.

До цього глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Росія допускає появу миротворців ООН на Донбасі після узгодження з українською владою, а також бойовиками.

Крім того Лавров заявляв, що Україна хоче зробити з миротворців «окупаційні війська» для Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили», — спецпредставник США Курт Волкер.

10 листопада повідомлялося, що США запропонують РФ розмістити 20 тисяч миротворців на ДонбасіКремль не підтвердив погодження пропозиції США про розміщення такої кількості миротворців на сході України.

Пов`язані новини