Головне розвідувальне управління Росії може бути відповідальним за отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Головне розвідувальне управління Росії може бути відповідальним за отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це пише The New York Times із посиланням на чиновників Великої Британії і США, які мають інформацію про перебіг розслідування.

«Британські слідчі вважають, що атака на Скрипалів у Солсбері нервово-паралітичною речовиною «Новичок» 4 березня була проведена колишніми або чинними співробітниками ГРУ», — пише видання з посиланням на британського та 2 американських чиновників.

За даними джерела, британські правоохоронці вже близькі до того, щоб назвати конкретних осіб, які, на їхню думку, провели операцію.

Проте слідчі не відкидають можливості того, що за отруєнням може стояти інша російська спецслужба чи приватна структура.

У березні 2018 року 66-річний громадянин Росії, колишній розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням. З ним була його донька Юлія. 

Британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля не могло бути  здійснене без схвалення Кремля.

Прем'єрка Британії Тереза Мей заявляла, що Росія ймовірно причетна до отруєння Скрипаля, а злочин учинили за допомогою бойової нервово-паралітичної речовини класу «Новичок», розробленої в РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля

 

Поділитись: