Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей заявила, що Росія найімовірніше стоїть за отруєнням колишнього полковника російської розвідки Сергія Скрипаля.

Прем'єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей заявила, що Росія найімовірніше стоїть за отруєнням колишнього полковника російської розвідки Сергія Скрипаля. Також вона назвала тип речовини, якою отруїли Скрипаля і його дочку.

Про це вона сказала після засідання Ради національної безпеки, де оголосили останні дані розслідування.

Британія буде готова прийняти більш широкі заходи проти Росії, зазначила вона. Також прем'єрка додала, що посла Росії у Великій Британії викликали для роз'яснень про походження речовини, яку використали для отруєння Скрипаля. 

«У російського посла є 36 годин, аби роз'яснити, як речовина, використана проти Сергія Скрипаля та його дочки, потрапила до Британії», — зазначила вона.. 

За словами Мей, речовина, якою отруїли Скрипаля і його доньку — це сімейство отруйних речовин під загальною назвою «Новачок», перші модифікації якої розробили в СРСР в 70-х роках минулого століття.

Раніше повідомлялося, що через отруєння Скрипаля Британія може запровадити власний «Список Магнітського» проти чиновників РФ.

4 березня у Великій Британії з важким отруєнням потрапив до лікарні 66-річний громадянин Росії Сергій Скрипаль. З ним була його донька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Унаслідок отруєння російського розвідника у Великій Британії постраждала 21 людина.

Скрипаль та його донька перебувають у комі. Поліція Британії заявила, що Скрипаля отруїли речовиною нервово-паралітичної дії. Daily Mail із посиланням на джерела в поліції зазначила, що екс-розвідника РФ Скрипаля могли отруїти за допомогою букету квітів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля.

За даними ЗМІ, Скрипаль продовжував працювати на іноземну розвідку після від'їзду з РФ.

У Кремлі ж заявили, що не знають про причини інциденту з колишнім працівником російської розвідки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile