Консули російського посольства пообіцяли допомогти у звільненні російського військового Віктора Агеєва, який брав участі у війні на Донбасі на боці бойовиків і потрапив у полон на Луганщині.

Консули російського посольства пообіцяли допомогти у звільненні російського військового Віктора Агеєва, який брав участі у війні на Донбасі на боці бойовиків і потрапив у полон на Луганщині.

Про це в коментарі Громадському розповіла мати Агеєва, Світлана, яка приїздила до України аби зустрітись з сином.

За її словами, представники російського дипломатичного відомства сказали їй про це під час зустрічі. «Вони сказали, що найближчим часом постараються до нього потрапити. І всіляко сказали, що будуть підтримувати. Вони сказали, що є варіанти, як його звільнити», – розповіла Світлана Агеєва.

Щоправда, як сказав Громадському журналіст «Новой Газеты» Павло Канигін, котрий приїхав із Світланою Агєєвою і був на її зустрічі з сином, що консули всіляко уникають розмов про те, що Агєєв є російським кадровим військовим.

Крім того, Світлана сказала, що досі не розуміє, як її син потрапив на Донбас, і що буде розбиратись. «У нас з ним було всього 20 хвилин на спілкування. Говорили про сім'ю, обіймались, поговорити про те, що з ним сталось, не встигли», – розповіла Громадському Агєєва.

Також Світлана Агєєва підписала договір з адвокатом – відтепер Віктор Чевгуз захищатиме інтереси єфрейтора Агєєва в суді.

Адвокат Віктор Чевгуз (праворуч) Фото: Дмитро Русанов/Громадське

Дивіться також повну версію інтерв'ю матері російського військового Агеєва.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з яких виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Зауважимо, що за час перебування в СІЗО Старобільська, до Агеєва не навідувався ніхто з російських дипломатичних представників.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile