Війна / Донбас

Росія привезла на Радбез ООН «главу Центрвиборчкому «ЛНР» — виступити їй не дозволили

Війна/Донбас/Росія привезла на Радбез ООН «главу Центрвиборчкому «ЛНР» — виступити їй не дозволили
Зберегти
Вигляд
Росія закликала членів Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй дозволити «главі Центрвиборчкому «ЛНР» Олені Кравченко взяти участь у засіданні Радбезу.

Постійний представник РФ у Радбезі Василь Небензя заявив, що «дивно обговорювати долю двох областей України» без представника цих областей.

Голова засідання поставив це питання на голосування: «За» залучення Кравченко до засідання виступила тільки Росія, сім країн проголосували «проти», ще сім — утрималися.

Нагадаємо, 30 жовтня проходить засідання Радбезу ООН, присвячене ситуації на Донбасі. Це засідання скликала Україна.

ДИВІТЬСЯ: У Радбезі ООН обговорюють ситуацію на окупованому Донбасі (НАЖИВО)

У червні Рада безпеки ООН ухвалила заяву із закликом припинити вогонь на Донбасі, у якій засуджується загострення бойових дій на Донбасі із застосуванням забороненої важкої зброї. Також Україна закликала в Радбезі посилити міжнародні санкції проти Росії через ситуацію в анексованому Криму.

Після вбивства Захарченка у так званій ДНР» призначили вибори «глави республіки» на 11 листопада 2018 року вибори. Тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «республіки» обрали Дениса Пушиліна. Він є представником так званої «ДНР» у контактній групі в Мінську та одночасно головою так званої «Народної ради ДНР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Пушиліна

Також бойовики обрали нових «міністрів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нове керівництво «ДНР»: що відомо про міністрів самоназваної «республіки»​

Нагадаємо, в ЕС заявили, що проведення «виборів» у «ДНР» і «ЛНР» є порушенням Мінських угод.

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії через призначення виборів бойовиками.

Водночас Росія наполягає на виборах у «ДНР/ЛНР», аби «навести там порядок».

На так звані «вибори» в «ДНР» не допустили колишнього «народного губернатора» Донеччини Павла Губарєва та екс-ватажка батальйону «Восток» Олександра Ходаковського, які раніше оголосили про намір брати в них участь.


Пов`язані новини