Війна

Екс-ватажки бойовиків Ходаковський і Губарєв планують взяти участь у «виборах» глави «ДНР»

11 вересня, 2018 19:06
Війна/Екс-ватажки бойовиків Ходаковський і Губарєв планують взяти участь у «виборах» глави «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Колишній ватажок «Народного ополчения Донбасса» і самозваний «народний губернатор Донеччини» Павло Губарєв та екс-ватажок угрупування «Восток» Олександр Ходаковський оголосили про участь у «виборах» глави так званої «ДНР» 11 листопада.

Колишній ватажок «Народного ополчения Донбасса» і самозваний «народний губернатор Донеччини» Павло Губарєв та екс-ватажок угрупування «Восток» Олександр Ходаковський оголосили про участь у «виборах» глави так званої «ДНР» 11 листопада.

Ходаковський висловив сподівання, що так званий «виконувач обов’язків глави «ДНР» Денис Пушилін не створюватиме штучних перепон для «кандидатів».

Губарєв 11 вересня опублікував звернення у зв’язку з убивством екс-ватажка бойовиків Олександра Захарченка.

Він зазначив, що йде на «вибори» зі «спільною мрією — мрією про возз’єднання з Росією».

Після вбивства Захарченка у так званій ДНР» призначили вибори «глави республіки» на 11 листопада 2018 року вибори. Тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «республіки» обрали Дениса Пушиліна. Він є представником так званої «ДНР» у контактній групі в Мінську та одночасно головою так званої «Народної ради ДНР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Пушиліна

Також бойовики обрали нових «міністрів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нове керівництво «ДНР»: що відомо про міністрів самоназваної «республіки»​

Нагадаємо, в ЕС заявили, що проведення «виборів» у «ДНР» і «ЛНР» є порушенням Мінських угод.

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії через призначення виборів бойовиками.

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

У Донецьку через загибель Захарченка закрили виїзд з міста.  Крім того, так звана влада «ДНР» закрила всі блокпости, зокрема пункти пропуску на російському кордоні і на адмінкордоні з «ЛНР». Також у «республіці» оголосили жалобу та скасували заняття в школах.

Федеральне російське агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «ДНР» після Захарченка: як живуть і що говорять жителі окупованих територій

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів». СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацією і звернувся до жителів Донбасу. 

Російське видання «Комерсант» повідомило, що бойовики шукають пособників вбивства екс-ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка серед його оточення.

В офісі українського омбудсмена повідомили, що в Донецьку вибили зізнання з 4 затриманих за вбивство Захарченка.

 

Пов`язані новини