Світ

Роскомнадзор вирішив не блокувати YouTube за відмову видалити ролик Навального про Дерипаску

20 лютого, 2018 14:01
Світ/Роскомнадзор вирішив не блокувати YouTube за відмову видалити ролик Навального про Дерипаску
Зберегти
Вигляд
Роскомнадзор не буде блокувати доступ до YouTube, який відмовився видалити відеоролик з розслідуванням Олексія Навального про мільярдера Олега Дерипаску.

Роскомнадзор не буде блокувати доступ до YouTube, який відмовився видалити відеоролик з розслідуванням Олексія Навального про мільярдера Олега Дерипаску.

Про це повідомив глава відомства Александр Жаров, передає «Інтерфакс».

За його словами, керівництво Google, якому належить YouTube, схиляється до того, щоб обмежити доступ до відео тільки після розгляду позову Дерипаски в суді.

Чому Роскомнадзор не блокує YouTube в рамках заходів із забезпечення, як це було зроблено з сайтом Навального, Жаров не уточнив. Згідно з російськими законами, така причина достатня, щоб застосувати досудове блокування.

«З огляду на всі обставини, не хочу вдаватися в подробиці, ми не бачимо підстав і причин для блокування цілком сервісу YouTube», — зауважив Жаров, пояснивши, що блокування одного аккаунта, в силу специфіки сервісу, може «зламати» весь сайт.

Напередодні повідомлялося, що YouTube вимагає видалити ефір Навального про розслідування щодо Дерипаски, Приходько і Рибки.

8 лютого Навальний представив нове розслідування, у якому звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходька. У розслідуванні йшлося про те, що чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті олігарха Дерипаски біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств».

Навальний каже, що про «дівчат з ескорт-агентств» дізнався з Instagram і книги однієї з цих дівчат — Анастасії Вашукевіч, відомої як «Настя Рибка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто така Настя Рибка і як вона опинилася в центрі розслідування російського опозиціонера Навального.

Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Крім цього, як стверджує опозиціонер, Приходько за хабарі придбав в Москві і Підмосков'ї нерухомість на загальну суму майже в мільярд рублів. Дерипаска, в свою чергу, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Дерипаска пообіцяв звернутись до суду через розслідування Навального. Згодом російське видання РБК повідомило, що після позову олігарха Дерипаски суд зобов'язав заблокувати розслідування Навального.

Пов`язані новини