Роскомнагляд прибрав з реєстру заборонених сайтів дві підмережі хмарного сервісу Amazon загальним обсягом три мільйони адрес.

Роскомнагляд прибрав з реєстру заборонених сайтів дві підмережі хмарного сервісу Amazon загальним обсягом три мільйони адрес.

Про це йдеться у прес-релізі відомства.

Як зазначається, Роскомнагляд з'ясував, які саме з трьох мільйонів адрес використовуються Telegram, і заблокував їх окремо.

«Використання аналогічного методу здійснення обмеження доступу до месенджеру Telegram буде розширено і на інші підмережі хостинг-провайдерів», — додали у відомстві.

Чому Роскомнагляд почав застосовувати вибіркове, а не масове блокування тільки через два тижні після початку обмеження доступу до Telegram, не уточнюється.

Раніше Роскомнагляд вимагав від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram.

До цього Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

 

Поділитись: