Технології

Роскомнагляд заблокував ІР-адреси Facebook, Twitter та «ВКонтакте»

27 квітня, 2018 01:11
Технології/Роскомнагляд заблокував ІР-адреси Facebook, Twitter та «ВКонтакте»
Зберегти
Вигляд
Роскомнагляд заблокував одну з чотирьох основних ІР-адрес сайту соцмережі «ВКонтакте».

Роскомнагляд заблокував одну з чотирьох основних ІР-адрес сайту соцмережі «ВКонтакте». Окрім vk.com заблокованими виявились ІР-адреси Yandex, Liveinternet, Facebook та Twitter.

Про це свідчать дані моніторингового сервісу Pastebin, який у режимі реального часу відслідковує заблоковані Роскомнаглядом ІР.

У соцмережах висунули версію, що Роскомнагляд міг заблокувати саме ті ІР-адреси, якими користувалася людина, що відкрила одночасно на своєму пристрої і месенджер Telegram.

Раніше Роскомнагляд вимагав від Apple та Google видалити Telegram.  Згодом Роскомнагляд вимагав від Amazon та Google закрити доступ до ІР-адрес для Telegram.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

У Кремлі запевнили, що заборона Telegram в Росії «буде реалізовуватися».

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

16 квітня у Москві вийшли на мітинг біля будівлі ФСБ, де вимагали скасувати заборону месенджера. Під час протесту на Лубянській площі затримали учасницю Pussy Riot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду 

 

Пов`язані новини