Окружний адміністративний суд Києва відклав розгляд позову народного депутата від «Радикальної партії Ляшка» Ігоря Мосійчука проти в.о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляни Супрун, бо остання не з’явилася до суду.

Як повідомили в суді, 4 березня відбулося підготовче засідання за позовом Мосійчука про відсутність у Супрун повноважень для виконання обов’язків глави МОЗ.

Але відповідач надіслав до суду клопотання про відкладення розгляду справи через те, що Супрун перебуває у відпустці. У підсумку суд переніс засідання на 21 березня.

Нагадаємо, 18 лютого у справі Мосійчука проти Супрун призначили нового суддю.

14 лютого суд скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Ідеться про скасування саме ухвали, яка стосувалася відсторонення Супрун на час розгляду справи. Раніше, 13 лютого, Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України після відсторонення її від посади судом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади. 18 лютого роботу МОЗ розблокували: вже підписані накази щодо розподілу життєво необхідних ліків та вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи та інших хвороб.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: