У справі за позовом народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука проти Уляни Супрун про відсутність повноважень для виконання обов’язків міністра охорони здоров’я обрали нового суддю. Нею стала Тетяна Скочок.

Зазначимо, що суддя Скочок головувала у слуханні справи екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі проти Державної міграційної служби щодо визнання його біженцем, де Саакашвілі програв позов.

Суддя-спікер Окружного адмінсуду Києва Богдан Санін також повідомив, що Мосійчук подав ще два позови: один — проти прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, де Супрун фігурує як третя особа, другий — проти самої Супрун. Ще один позов до Окружного адмінсуду Києва проти Супрун надійшов від радикала Олексія Ленського.

«Здається, що надалі ми будемо називати вказану справу як «Справа Супрун. Епізод 1», — зазначив суддя.

Нагадаємо, 15 лютого суддя Сергій Каракашьян, який мав розглядати справу за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука проти Супрун, заявив про самовідвід.

14 лютого суд скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Ідеться про скасування саме ухвали, яка стосувалася відсторонення Супрун на час розгляду справи. Раніше, 13 лютого, Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яким дозволив Уляні

Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України після відсторонення її від посади судом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗвільнити Супрун: коли опоненти не можуть, а союзники не хочуть

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади. 18 лютого роботу МОЗ розблокували: вже підписані накази щодо розподілу життєво необхідних ліків та вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи та інших хвороб.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: