Поліція відновила рух транспорту вулицею Шовковична в урядовому кварталі Києва вранці 20 жовтня.

Поліція відновила рух транспорту вулицею Шовковична в урядовому кварталі Києва вранці 20 жовтня.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент Громадського.

Металевий паркан і кордон Нацгвардії та поліції пересунули під Верховну Раду.

Відтак, наметовий табір мітингувальників займає близько одного кварталу проїжджої частини по вулиці Грушевського: від готелю «Київ» до Верховної Ради.

Також частина мітингувальників вночі пронесла намети і встановила їх у Маріїнському парку та на площі Конституції під Радою.

Раніше поліція закликала протестувальників перейти з Грушевського до Маріїнського парку.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня розпочалась масова акція. Протестувальники висували три основних вимоги: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканностістворення антикорупційного суду.

Про головні події акції протесту зранку й до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради знову сталися сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня під парламентом продовжилася акція протесту. Близько 17:20 сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Були затримані близько 11 осіб, згодом їх відпустили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ФОТОРЕПОРТАЖ: Протести в урядовому кварталітривають.

19 жовтня під Радою продовжилася акція. Мітингувальники очікували, що парламент виконає їхні вимоги. У підсумку депутати ухвалили відправлення на розгляд Конституційного суду двох законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності, але відхилили три законопроекти про зміну системи виборів.

Після цього організатори акції зробили спільну заяву, у якій йшлось про те, що рух Саакашвілі та депутати «Сапопомочі» Семенченко і Єгор Соболєв та їхні соратники залишаться в наметовому містечку, а решта учасників «продовжать протест іншими методами».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: