Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що слідство знає, хто міг бути причетним до витоку інформації у справах Майдану.

Про це він сказав в ефірі програми «Право на владу» на «1+1».

«Він відбувся (витік — ред). Ми підозрюємо, що це була людина, яка працювали при Горбатюку (колишньому начальнику управління спецрозслідувань ГПУ — ред). Ми знаємо, хто це міг зробити. Ми проводимо розслідування, є кримінальне провадження. Це не були втрачені матеріали, це були скопійовані матеріали», — зазначив Рябошапка.

Він упевнений, що розслідування цієї справи доведуть до логічного завершення, а винних притягнуть до відповідальності. 

У листопаді 2019 року в Генпрокуратурі почалося службове розслідування для перевірки обставин можливої втрати окремих матеріалів кримінальної справи з розслідування вбивств 18-20 лютого 2014 року під час Майдану.

Того ж місяця тодішній директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявляв, що ДБР відкрило кримінальне провадження стосовно слідчих управління спеціальних розслідувань ГПУ, які допустили втрату матеріалів у розслідуванні «справ Майдану».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику Справу Майдану, яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 97 людей (84 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: