Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій завершили роботи на місці аварії літака АН-26 в Харківській області поблизу міста Чугуїв. Зараз проводять слідчі дії.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

Протягом 26 вересня підрозділи ДСНС шукали тіла загиблих, розрізали елементи фюзеляжу і надавали психологічну допомогу родичам загиблих. На місці авіакатастрофи працювали 70 рятувальників і 10 одиниць техніки.

Як повідомила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, серед загиблих в авіакатастрофі під Харковом — двоє курсантів з Миколаївщини Володимир Олабін та Андрій Померанцев. Останній — син депутата облради. 

Що сталося?

Авіакатастрофа Ан-26 на Харківщині сталася надвечір 25 вересня. З 27 людей на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил і семеро офіцерів, ще одного курсанта не допустили до польоту) одразу після аварії вижили двоє.

Один із них (курсант зі Львова) помер у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги, інший (із Харківської області) перебуває у Харківському військовому шпиталі.

Володимир Зеленський оголосив 26 вересня днем жалоби, а також доручив тимчасово призупинити польоти на всіх Ан-26 в Україні до з'ясування обставин трагедії.

Поділитись: