УКРАЇНА

Саакашвілі повідомив про отримання документів щодо позбавлення громадянства

25 жовтня, 2017 20:16
УКРАЇНА/Саакашвілі повідомив про отримання документів щодо позбавлення громадянства
Зберегти
Вигляд
Екс-глава Одеської облдержадміністрації, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявляє, що отримав документи від Адміністрації президента про позбавлення його громадянства.

Екс-глава Одеської облдержадміністрації, лідер партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі заявляє, що отримав документи від Адміністрації президента про позбавлення його громадянства.

Про це він повідомив журналістам у Держміграційній службі України, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, він планує оскаржити це рішення в суді.

«Я йду в суд сьогодні чи завтра. Нарешті ми отримали документи від адміністрації президента з питань громадянства. І ми будемо оскаржувати позбавлення мене громадянства», — повідомив він.

Раніше Держміграційна служба підтвердила, що відмовила  Саакашвілі у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

На той момент Саакашвілі перебував за кордоном, водночас, заявив, що повернеться до України.  10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Пізніше суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі.

Наразі політик перебуває у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини