Екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі читатиме лекції в Академії спікерів Нідерландів.

Екс-президент Грузії, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі читатиме лекції в Академії спікерів Нідерландів.

Про це він повідомив у Facebook.

«Домовився з Академією спікерів Нідерландів про співробітництво. Поки я в Європі, буду заробляти на життя лекціями», — написав він.

«Сподіваюся, довго читати лекції мені не доведеться, а досвід буду використовувати не для лекцій, а для усунення олігархів від влади і реальної реформації», — додав Саакашвілі.

Раніше Касаційний адміністративний суд Верховного Суду України відмовив адвокатам екс-президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі у забезпеченні участі президента України Петра Порошенка у процесі з розгляду скарги на указ про позбавлення Саакашвілі громадянства України.

12 березня Генеральна прокуратура підтвердила, що призупинила кримінальне провадження стосовно лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі.

Перебуваючи в Україні, Саакашвіл був фігурантом у трьох кримінальних провадженнях, які розслідують українські правоохоронці. 

Перша справа була пов’язана з організацією акцій протесту і так званими «грошима Курченка». Безпосередньо щодо цієї справи його й допитували в СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСтатус Саакашвілі: що політик робитиме в Польщі та чи повернеться він в Україну?

Раніше суд оголосив перерву в розгляді позову лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі до президента України Петра Порошенка щодо незаконності указу про позбавлення екс-президента Грузії українського громадянства до 16 лютого.

12 лютого 2018 року Міхеїла Саакашвілі затримали у Києві. Згодом прикордонники повідомили, що його повернули до країни попереднього перебування, тобто, до Польщі за процедурою реадмісії. Через два дні політик заявив, що отримав посвідчення особи в Нідерландах.

Згодом екс-президенту Грузії заборонили в'їзд в Україну на 3 роки — до 13 лютого 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі

Поділитись: