УКРАЇНА

Суд оголосив перерву у розгляді позову Саакашвілі до Порошенка до 16 лютого

29 січня, 2018 16:29
УКРАЇНА/Суд оголосив перерву у розгляді позову Саакашвілі до Порошенка до 16 лютого
Зберегти
Вигляд
Суд оголосив перерву у розгляді позову лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі до президента України Петра Порошенка щодо незаконності указу про позбавлення екс-президента Грузії українського громадянства.

Суд оголосив перерву у розгляді позову лідера «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі до президента України Петра Порошенка щодо незаконності указу про позбавлення екс-президента Грузії українського громадянства.

Засідання Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду України відбудться 16 лютого, передає УНІАН.

Суд відмовив у задоволенні клопотання сторони Саакашвілі про відведення представника президента України Петра Порошенка у суді.

Клопотання Саакашвілі про залучення представника Державної міграційної служби, як третьої сторони без самостійних позовних вимог, на даний момент поки не вирішено. На прохання сторони позивача в судовому засіданні оголошено перерву до 10.00 16 лютого.

Оголошуючи перерву, головуюча у справі суддя нагадала учасникам процесу, що термін розгляду цієї справи  до 3 березня.

Наприкінці липня минулого року президент Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня 2017-го Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі

26 січня 2018 року суд у Києві призначив Саакашвілі нічний домашній арешт

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи загрожує Саакашвілі екстрадиція?

Нагадаємо, у грудні минулого року позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура оскаржила відмову суду. 

Генпрокуратура подала апеляцію на це рішення з вимогою призначити домашній арешт. Тоді низка нардепів завили, що готові взяти політика на поруки. 

22 грудня проти судді, яка відпустила Саакашвілі, відкрили дисциплінарне провадження. 

Пов`язані новини