УКРАЇНА

Самоназвані «ДНР» і «ЛНР» внесли у списки на обмін 5 екс-беркутівців — Медведчук

30 березня, 2018 17:43
УКРАЇНА/Самоназвані «ДНР» і «ЛНР» внесли у списки на обмін 5 екс-беркутівців — Медведчук
Зберегти
Вигляд
Самоназвані «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» хочуть обміняти п’ятьох екс-беркутівців, яких зараз судять за звинуваченнями у масовому розстрілі на Майдані.

Самоназвані «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» хочуть обміняти п’ятьох екс-беркутівців, яких зараз судять за звинуваченнями у масовому розстрілі на Майдані.

Про це в інтерв’ю ВВС повідомив лідер проросійського громадського руху «Український вибір», уповноважений в питаннях обміну полонених на Донбасі Віктор Медведчук.

Самопроголошені «республіки» включили у список на обмін зі свого боку п’ятьох «беркутівців», яких зараз судять за звинуваченнями у масовому розстрілі на Майдані. Він уточнив, що двох людей включили у список від самозваної «ДНР» і трьох — від «ЛНР».

«Ми говоримо: вони не мають стосунку до АТО. А вони кажуть: ні, ми повинні їх отримати, інакше ми не віддамо тих, хто є у нас. Ось і всі підстави» — зазначив Медведчук.

Йдеться про колишніх беркутівців Сергія Тамтуру,  Олега Янішевського, Олександр Маринченка, Павло Аброськіна, Сергія Зінченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні.

Раніше Ігор Варфоломєєв, адвокат Сергія Зінченка та Сергія Тамтури, зазначив у коментарі Громадському, що його підзахисні до обміну не готові.

Нагадаємо, Медведчук заявляв, що у питанні другого масштабного обміну полонених на Донбасі розглядається формула 104-109 утримуваних на території України в обмін на 37 українців, які перебувають у заручниках бойовиків.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Повернення додому: як зустрічали звільнених з полону українців в аеропорту Бориспіль

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з омбудсменом про обмін полоненими.

У «ДНР» 15 повернених в рамках обміну людей назвали «агентами СБУ».

Громадське стежило наживо за перебігом обміну та поверненням українських полонених додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Пов`язані новини