УКРАЇНА

Савченко поскаржилася на умови в камері: в омбудсмена не виявили порушень

24 березня, 2018 21:39
УКРАЇНА/Савченко поскаржилася на умови в камері: в омбудсмена не виявили порушень
Зберегти
Вигляд
Узята під варту депутатка Надія Савченко поскаржилася на відеоспостереження та затоновані вікна у камері.

Узята під варту депутатка Надія Савченко поскаржилася на відеоспостереження та затоновані вікна у камері. Її зауваження перевірили в омбудсмена та не виявили грубих порушень прав і свобод.

Про це повідомляє прес-служба уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Омбудсмен Людмила Денісова особисто контролює дотримання конституційних прав Надії Савченко.

«Савченко повідомила, що оголосила голодування. Востаннє вона поїла ввечері 23 березня. На даний момент, скарг на здоров’я з її боку немає. Її прохання про гарячу воду, душ задоволено. Також роз’яснено про її право вільно обирати лікаря за необхідністю», — повідомили в уповноваженої.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

Громадське транслювало наживо засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Савченко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Надія Савченко пішла на Донбас добровольцем наприцінці весни  2014 року. Вона потрапила у полон і майже два роки провела у російській в'язниці, де Росія звинувачувала її у причетності до вбивства на Луганщині російських журналістів.

Протягом судового процесу у Росії Надія Савченко оголошувала голодування. Тим часом, вона стала народною депутаткою, партія «Батьківщина» зробила її першим номером свого виборчого списку восени 2014 року.

25 травня 2016 року Савченко обміняли на російських спецпризначенців Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва, яких на Донбасі затримали українські військові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

 

Більше про:
# Надія Савченко
Пов`язані новини