УКРАЇНА

Савченко заявила, що готова повернути Порошенку зірку Героя України

16 березня, 2018 09:33
УКРАЇНА/Савченко заявила, що готова повернути Порошенку зірку Героя України
Зберегти
Вигляд
Народна депутатка Надія Савченко заявила, що готова повернути президенту Петру Порошенку орден «Золота Зірка» Героя України.

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що готова повернути президенту Петру Порошенку орден «Золота Зірка» Героя України.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу 1+1, додавши, що «зробить це з задоволенням».

Савченко зазначила, що віддасть орден під час зустрічі з Порошенком, до якого «не так легко потрапити».

Порошенко вручив Савченко вищу державну нагороду — орден «Золота Зірка» Героя України в травні 2016 року.

Савченко звинувачують в підготовці терористичних актів на території України на замовлення Росії і проросійських терористичних організацій та підготовці державного перевороту.

Депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка Савченко заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у разі неявки Савченко в СБУ, він клопотатиме про її арешт та зняття з неї депутатської недоторканності.

Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна». Згодом вона виправилась і сказала, що це був Пашинський.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради. 

Після звинувачення у планах підірвати парламент, Савченко прийшла до зали засідань, але через 10 хвилин її змусили вийти.

Рада виключила Савченко з комітету з питань національної безпеки і оборони. Також її внесли до бази сайту «Миротворець».

Пов`язані новини