Після звинувачення ГПУ у планах підірвати парламент, депутатка Верховної Ради Надія Савченко прийшла до зали засідань, але через 10 хвилин її змусили вийти.

Після звинувачення Генеральної прокураутури України у планах підірвати парламент, депутатка Верховної Ради Надія Савченко прийшла до зали засідань, але через 10 хвилин її змусили вийти.

Про це повідомляють «Українські Новини».

Після допиту в СБУ близько 14:10 Савченко прибула в будівлю парламенту, поспілкувалася з журналістами і зайшла до сесійної зали.

Савченко зайняла сіла на своє робоче місце і почала слухати виступи депутатів.

У цей час до неї підійшли кілька депутатів від фракції «Народний фронт», зокрема Андрій Тетерук і Андрій Левус. Після нетривалої розмови з ними Савченко в супроводі депутатів покинула будівлю парламенту.

Видання «Українська правда» з посиланням на свої джерела повідомило, що Савченко занесла у зал Ради три гранати і пістолет.

Відео: «Українські Новини»

Згодом видання «LB.ua» повідомила, що Савченко підтвердила, що перебувала у парламенті з нагородних зброєю. «У мене є нагородна зброю. Мені її вручив Андрій Парубій після мого повернення. І цю зброю я маю право носити, як офіцер. Я знаю, де і куди її носити», — сказала Савченко.

Про гранати Савченко не сказала нічого.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідчі ГПУ мають докази того, що депутатка Савченко планувала теракт у залі Верховної Ради. 

Заява Луценко прозвучала після звернення народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, який закликав главу ГПУ притягнути Савченко до відповідальності через її звинувачення щодо спікера Парубія.

Рада одразу ж виключила депутатку Надію Савченко з комітету з питань національної безпеки і оборони.

Раніше Савченко прийшла на допит до СБУ та дала брифінг. Депутатка на брифінгу заявила, що бачила, як спікер парламенту Парубій заводив снайперів у готель «Україна». Згодом вона виправилась і сказала, що це був Пашинський.

Нагадаємо, депутатку Надію Савченко викликали на допит до СБУ у зв'язку з розслідуванням провадження стосовно арештованого переговорника Володимира Рубана. Сама депутатка Савченко заявила, що вимагає вручити повістку на допит в СБУ їй особисто в руки.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у разі неявки Савченко в СБУ, він клопотатиме про її арешт та зняття з неї депутатської недоторканності.

Поділитись: