Служба безпеки України 10 квітня допитала народного депутата від «Слуги Народу» Гео Лероса у справі щодо оприлюднення компрометуючого відео з братом глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це повідомив адвокат Лероса Масі Найєм.

«Допит народного депутата Гео Лероса в СБУ відбувся. На всі питання слідчого Гео надав відповіді», — написав він.

Також за інформацією Найєма, у цій справі допитати  і інших осіб.

6 квітня народний депутат від фракції «Слуга Народу» Гео Лерос прийшов на допит до Служби безпеки, але адвокати попросили його перенести, оскільки допит хотіли проводити щодо іншого провадження.

Нагадаємо, 29 березня 2020-го народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Серед запропонованих посад звучали Київська митниця, Міністерство інфраструктури та Укрзалізниця. Також спілкувалися про телеканал «Україна» та Національний комплекс «Експоцентр України».

У відповідь на це Андрій Єрмак повідомив, що подасть заяви до Служби безпеки та Державного бюро розслідувань.

У підсумку правоохоронці відкрили низку кримінальних проваджень, але лише одне з них стосується саме змісту оприлюднених відео — цю справу порушила Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Решта лише пов'язані з самим фактом публікації компромату на главу ОП.

Сам глава ОП Єрмак заявив, що депутат Лерос є «інструментом, який використовують люди, що борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою і командою президента». Водночас сам зміст оприлюднених відео Єрмак не прокоментував, попри запитання журналістів.

А брат глави ОП Денис Єрмак визнав, що на оприлюднених відео саме він.

Поділитись: