Російський консул отримає дозвіл на зустріч з полоненим у Луганській області російським військовим Віктором Агеєвим після проведення невідкладних слідчих дій.

У Службі безпеки України заявляють, що російський консул отримає дозвіл на зустріч з полоненим у Луганській області російським військовим Віктором Агеєвим після проведення невідкладних слідчих дій.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Зауважується, що Генеральне консульство РФ у Харкові направило 6 липня до СБУ лист з проханням надати дозвіл на зустріч представників дипломатичної установи з Агеєвим.

«СБ України 13.07.2017 надіслало відповідь, у якій на підставі чинного законодавства України російській стороні повідомили, що дозвіл на проведення зустрічі з Агеєвим службовими особами Генерального консульства РФ у Харкові нададуть після проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій, про що російську сторону поінформують додатково», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили  диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб, один з полонених виявився мешканцем Алтайського краю Росії, громадянином Росії Віктором Агеєвим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило, що Агєєва звільнили в запас торік у травні, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва у списки на обмін.

Мати Агеєва, Світлана, яка приїздила до України, щоби зустрітися з сином, розповіла Громадському про підсумки зустрічі з полоненим, перспективи обміну та його участь у війні на Донбасі.

Зауважимо, що за час перебування в СІЗО Старобільська, до Агеєва не навідувався ніхто з російських дипломатичних представників.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: