З 27 травня до 2 червня система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 25 DDoS-атак, переважна більшість з яких, як і в попередні тижні, здійснювалася на сайти Офісу президента.

Про це інформує Державна служба зв’язку та захисту інформації.

Так, за тиждень система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 10 767 різних видів атак, що на 56% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість (99%) з них — це мережеві атаки прикладного рівня.

Також заблокували 25 DDoS-атак, переважна більшість з яких — на сайти Офісу президента України. Кількість таких атак зростає упродовж останніх кількох тижнів.

Загалом система кіберзахисту державних інформресурсів та об’єктів критичної інфраструктури за цей період зафіксувала 115 459 підозрілих подій, що на 7% більше, ніж попереднього тижня.

DDoS-атака — напад на комп'ютерну систему з наміром зробити комп'ютерні ресурси недоступними користувачам, для яких комп'ютерна система була призначена. Таку атаку проводять одночасно з великої кількості пристроїв.

Нагадаємо, у квітні 2020-го стало відомо, що на сервіси Київської міської державної адміністрації здійснюють DDоS-атаку: приблизно 90% спроб атакувати мережу успішно відбивали внутрішньою системою кіберзахисту.

Поділитись: