Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник назвав чутками інформацію про несанкціоноване встановлення прослушки у службовому кабінеті заступниці генерального прокурора Анжели Стрижевської.

«Не буду коментувати чутки», — заявив Ситник журналістам, пише УНІАН.

«Ми не займаємося несанкціонованим прослуховуванням. Все, що ми прослуховуємо, — це робиться з санкції суду» — наголосив він.

Раніше прессекретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що у кабінеті Стрижевської знайшли незаконно встановлену прослушку. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, в червні 2018-го проєкт «Слідство.Інфо» оприлюднив розслідування, в якому йшлося, що заступники генпрокурора Євгеній Єнін та Анжела Стрижевська таємно зустрічались з екс-міністром енергетики Едуардом Ставицьким. У матеріалі журналістів йшлося про те, що нинішні посадовці в Україні можуть допомагати колишнім чиновникам часів Януковича уникнути покарання.

Ставицького в Україні звинувачують у зловживаннях у процесі відчуження землі. Зустріч заступників генпрокурора зі Ставицьким могла бути спробою схилити Едуарда Ставицького до угоди зі слідством. Проте така угода укладається лише за офіційною процедурою і передбачає певні умови.

Метою зустрічі нібито була домовленість прокуратури з Едуардом Ставицьким про перекваліфікацію справи.

«Слідство.Інфо» має у розпорядженні аудіозапис розмови заступників генпрокурора зі Ставицьким та його адвокатами.

Сам Ставицький заявив, що зустрічався з представниками ГПУ «багато разів». Прокурори також підтвердили цю зустріч.

У Генпрокуратурі назвали спробою дискредитації оприлюднені журналістами докази таємної зустрічі прокурорів в Ізраїлі з Едуардом Ставицьким.

Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк повідомив, що Єнін та Стрижевська не були прокурорами у справі Ставицького до листопада 2016 року. 

Поділитись: