УКРАЇНА

Слідчі продовжують обшуки у посадовців Нацполіції у «справі рюкзаків» — НАБУ

1 листопада, 2017 14:18
УКРАЇНА/Слідчі продовжують обшуки у посадовців Нацполіції у «справі рюкзаків» — НАБУ
Зберегти
Вигляд
Детективи НАБУ та прокурори САП продовжують обшуки за місцем реєстрації та проживання низки службових осіб Національної поліції в рамках розслідування «справи рюкзаків».

Детективи НАБУ та прокурори САП продовжують обшуки за місцем реєстрації та проживання низки службових осіб Національної поліції в рамках розслідування «справи рюкзаків».

Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Мова йде про осіб, які «за посадою контролюють процеси матеріально-технічного забезпечення та логістики структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України».

Обшуки проходять у Києві та області.

«Ці, а також інші розшукові слідчі дії проводяться з метою з’ясування обставин, викритих раніше детективами НАБУ в ході розслідування, і пов’язаними із підробкою складських документів щодо поставлених рюкзаків», — зазначається у повідомленні.
 

1 листопада глава САП Назар Холодницький повідомив, що  підозрюваним у «справі рюкзаків» сину глави МВС Олександру Авакову та Сергію Чеботарю та ще одному підозрюваному загрожує від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що у цій справі повідомили про підозру сину глави МВС Арсена Авакова Олександру, а також екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю. Вони перебувають в ізоляторі НАБУ. Суд чекає на клопотання Антикорупційної прокуратури. 

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді

Олександра Авакова привезла до НАБУ. Тим часом, у Солом‘янському суді зібрались кілька десятків молодиків у камуфляжі, які очікували на суд щодо сина міністра. 

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури. Там вона перебувала впродовж дев’яти місяців, за цей час жодного фігуранта справи допитали.

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою, у кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини