Технології

Словенська компанія збудує сонячну електростанцію у Житомирі

25 липня, 2018 17:38
Технології/Словенська компанія збудує сонячну електростанцію у Житомирі
Зберегти
Вигляд
Словенська компанія Riki d.o.o. перемогла у тендері на розробку та будівництво сонячної електростанції потужністю близько 10 мегават у Житомирі.

Словенська компанія Riki d.o.o. перемогла у тендері на розробку та будівництво сонячної електростанції потужністю близько 10 мегават у Житомирі.

Про це повідомили у посольстві Словенії в Україні, передає «Укрінформ».

Це вже другий проект, який ця компанія реалізуватиме у Житомирі. Раніше вона виграла тендер на реалізацію проекту підготовки питної води та реконструкцію насосної станції Житомира.

Як зазначається, фінансувати будівництво сонячної електростанції будуть за підтримки уряду Словенії. Щодо цього, зокрема, домовлялись під час зустрічі президенти України та Словенії напередодні.

Нагадаємо, що напередодні повідомлялось, що на Одещині збудують дві нові вітрові електростанції.

На початку липня 2018 року у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні теплову біоелектростанцію.

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Запоріжжі ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію України

Раніше в Ощадбанку анонсували нову кредитну програму на встановлення домогосподарствами сонячних електростанцій.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Також у державному Укренерго анонсували  будівництво енергоакумулюючих станцій загальною потужністю 2,5 гігават енергії. Необхідність у будівництві акумуляторів пояснюють зростанням частки генерації електроенергії з відновлювальних джерел.

Пов`язані новини