УКРАЇНА

Співробітники ФСБ причетні до розстрілів на Майдані — Наливайченко

7 лютого, 2018 15:55
УКРАЇНА/Співробітники ФСБ причетні до розстрілів на Майдані — Наливайченко
Зберегти
Вигляд
До розстрілів на Майдані причетні співробітники Федеральної служби безпеки Росії.

До розстрілів на Майдані причетні співробітники Федеральної служби безпеки Росії.

Про це повідомив колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко під час допиту в Оболонському суді Києва.

«Представники ФСБ Росії були на Майдані. Збиралися вони біля Жовтневого палацу. Російські шеврони накривали українськими», — сказав екс-глава СБУ.

Натомість, на питання адвоката Януковича Віталія Сердюка, чи була на Майдані зброя серед цивільних громадян, Наливайченко зазначив:
«Зброї на Майдані я не бачив серед протестувальників і при собі зброї не мав».

Наливайченко також розповів, що офіцери ФСБ Росії тричі приїздили до України в період грудень 2013 року — січень 2014-го.

7 лютого, в Оболонському суді Києва у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича допитували трьох свідків: Андрія Цимбалюка, Валентина Наливайченко та Ігора Тенюха.

Раніше судове засідання вкотре перенесли. Тоді суддя зазначив, що судді погоджуються зі стороною обвинувачення щодо того, що адвокати порушують розумні строки розгляду кримінального провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Раніше у справі про державну зраду Януковича допитали екс-главу МЗС Андрія Дещицю, спікера Ради Андрія Парубія, а також міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Також суд у справі Януковича допитав чотирьох охоронців екс-президента.

У грудні минулого року суд ухвалив рішення про виклик на допит президента Петра Порошенка та інших високопосадовців як свідків у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича. 

Пов`язані новини