Засідання Тимчасової слідчої комісії у справі вбивства заступниці міського голови Катерини Гандзюк проходитимуть і у відкритому, і в закритому режимі.

Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії Борислав Береза.

«Є деякі питання, які є державною таємницею і деякі питання, які є слідчою таємницею», — сказав він.

Береза додав, що на першому засіданні будуть присутні представники СБУ, ГПУ, слідчі, а також міський голова Херсона та голова Херсонської ОДА, представники загиблої.

Наступне засідання відбудеться 15 листопада. 

6 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування нападу на заступницю міськголови Херсона Катерину Гандзюк та інших активістів. До складу ТСК увійшли представники різних фракцій. Про створення ТСК почали говорити після того, як 4 листопада радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк померла у лікарні. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Свторення ТСК критикував генеральний прокурор Юрій Луценко. Під час виступу в Раді щодо справи Гандзюк та створення ТСК Луценко анонсував своє звільнення. 7 листопада його прес-секретарка повідомила, що він подав президенту заяву про свою відставку. У Раді також виступив глава Нацполіції Князєв і відзвітував про хід розслідування справи Гандзюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення.  Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

ЧИТАЙТЕ ВСІ НОВИНИ ПРО ГАНДЗЮК:  Хто замовив Катю Гандзюк?

Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Четверо з них зізналися у скоєнні злочину.

Катерина Гандзюк про нападників на неї: Не сумніваюсь, що усі затримані — причетні

5 листопада Telegram-канал The Newsroom, який ведуть журналістки Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова, повідомив, що слідство підозрює помічника депутата від БПП Паламарчука — Павловського — в передачі грошей ймовірному організатору нападу на Гандзюк Сергію Торбіну, але поки він не є офіційним підозрюваним. 6 листопада депутат Паламарчук звільнив Павловського для того, аби в того був час на свій захист. Павловський визнав, що знайомий з організатором замаху на Гандзюк. Водночас він відкинув звинувачення у причетності до злочину. Генпрокурор Луценко заявив, що виток інформації зашкодив слідству, яке розглядає 12 осіб як ймовірних замовників нападу на Гандзюк.


Поділитись: