Слідчий експеримент у справі Майдану, що проводять на вулиці Інститутській Києва, мають закінчити до кінця березня 2019 року. Про це заявив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі програми Громадського «Нині вже».

«Згідно з графіком, ми до кінця березня маємо завершити», — сказав Горбатюк.

Він зазначив, що закінченню експерименту заважає те, що щонайменше трьох експертів, які працюють над експериментом, складно звести разом для роботи — «не кожного разу вдається їх звести у зв'язку з їхніми робочими обов'язками».

Також, за словами Горбатюка, ускладнюють роботу погодні умови, а саме морози — «планшет, ноутбук і відеокамера. П'ять-десять хвилин і фактично не можна було продовжувати».

21 січня на вулиці Інститутській у Києві та Алеї Героїв Небесної Сотні встановили паркан, який є підготовчим етапом до будівництва музею Революції Гідності. У Генеральній прокуратурі заявили, що встановлення паркану заважає слідчим діям у справі Майдану. Генеральна прокуратура почала слідчий експеримент в центрі Києва в липні 2018 в межах розслідування «справ Майдану». Експеримент планували завершити протягом місяця.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

19 лютого начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Генеральна прокуратура повідомила про підозри щодо причетності до вбивств на Майдані 66 людям

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місцями Революції Гідності: 5 років тому й нині — фотопроект Громадського до річниці Майдану

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЗЛАМ | цикл розслідувань «Слідами революції»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Києві вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile