Провадження щодо підпалу майна родичів колишньої голови Національного банку Валерії Гонтаревої розслідуватиме Головне управління Національної поліції у Київській області.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

«Офіс Генерального прокурора доручив розслідування у кримінальному провадженні за фактами підпалу майна родичів екс-голови Національного банку України Головному управлінню Національної поліції в Київській області», — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що процесуальний керівник ухвалив таке рішення після того, як заслухав звіт про стан досудового розслідування у цій справі. До цього часу його проводив територіальний орган поліції у Київській області.

У відомстві також уточнили, що прокурор надав письмові вказівки, які слідчі та процесуальні дії потрібно провести, та визначив для цього конкретні строки.

Нагадаємо, вночі 17 вересня під Києвом спалили будинок Гонтаревої. У поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій.

Тоді у поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій загоряння дачного будинку Гонтаревої у селі Гореничі під Києвом.

Незадовго після цього у випуску «Вечірнього кварталу» прозвучала пісня з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида». Участь у номері взяв державний хор Верьовки. За виступ хор отримав 30 тисяч грн.

Керівник хору Верьовки згодом вибачився перед Гонтаревою і заявив, що йому «дуже не зручно» через участь колективу у номері «Кварталу».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile